Війна зумовлює потребу у фахівцях інженерно-технічних спеціальностей, – Скрипник

Хронічно недофінансована інженерно-технічна освіта у час війни потребує підтримки. Про це заявив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Олексій Скрипник.

 «На сьогодні ми бачмо дві тенденції. По-перше, викладацький склад саме технічних ВНЗ стає рекордсменом отримання повісток з призовом на військову службу. По-друге, війна вимагає від держави відповідних фахівців – на фронті потрібні не юристи та бухгалтери, а інженери-будівельники, спеціалісти зі зв’язку, фахівці технічних спеціальностей», – констатував він.

Тому, на думку парламентаря, попри потребу скорочення витрат, уряд має передбачити кошти для збільшення стипендій та зарплат для викладачів технічних ВНЗ.

«Тим більше, що кошти для цього в бюджеті є. Наприклад, можна спрямувати на ці потреби 300 млн грн, заощаджені на реорганізації Міносвіти», – наголосив Олексій Скрипник.

Олексій Скрипник
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини