Війна з Путіним на Донбасі йде за ті ж самі права, що на 205 окрузі продаються за гречку, – Соболєв

Найогидніше у ситуації на 205 окрузі те, що під знаменами «УКРОПу» здійснюється продаж демократії. Про це заявив заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету з питань протидії та запобігання корупції Єгор Соболєв.

«Ситуація, коли у людей за гречку купують їхнє право обирати собі владу, паплюжить всі ті принципи, за які ми боролися. Відповідальність за це лежить і на кандидатові від «УКРОПу» Корбану, і на Березенку, який є кандидатом від влади», – констатує нардеп.

Соболєв наголосив, що війна з Путіним на Донбасі йде саме за ті права, які з легкістю продаються на Чернігівщині.

Крім того, нардеп акцентує на небезпеці того, що брудна кампанія викличе апатію у громадян до політики, і явка на дільницях буде вкрай низькою. А це відкриє додаткові лази для фальсифікацій у день голосування та підрахунку голосів.

За його словами, очевидно, що ні ГПУ, ні ЦВК, ні судові органи влади не мають наміру зупиняти те беззаконня, що є на 205 окрузі, і виправити стан речей під силу лише самим чернігівчанам.

«Як це було під час Євромайдану, коли дії влади показували, що держави немає – люди взяли все в свої руки. Так саме і зараз – все в руках самих чернігівчан – які попри все можуть розібратися, хто з кандидатів що собою являє, чиї слова не розходяться з діями», – наголосив Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини