Відповідати на дестабілізацію потрібно реальним посиленням безпеки, – Семенуха

Харків’яни тепер пам’ятатимуть 23 лютого не як день радянської армії, а як день жалоби. Про це в ефірі ЕСПРЕСО.TV заявив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха.

«Це перший теракт у Харкові, який забрав життя трьох мирних мешканців. Більше того, за інформацією волонтерів, ще п’ятеро постраждалих перебувають у важкому стані. Ці події є черговим кроком до “розкачування” ситуації у ці гібридній війні», – констатує депутат.

На дії, покликані дестабілізувати ситуацію у прикордонних до АТО містах, влада має відповісти реальним посиленням безпеки та консолідацією сил довкола проукраїнських рухів, переконаний він.

«Ми щодня бачимо новини про посилення режиму безпеки, збільшення патрулів міліції тощо. Але на практиці цього немає, досі на блокпостах при в’їзді в Харків не перевіряють машин, немає охорони на мостах та стратегічних об’єктах», – зауважує нардеп.

На думку парламентарія, новопризначені керівники облдержадміністрацій Харкова, Запоріжжя мають опертися на волонтерів, проукраїнські та проєвропейські сили, які є каталізатором позитивних змін у місті.

«Сьогодні Харків є другою волонтерською столицею, але водночас чимало людей живе в паралельній реальності, не усвідомлюючи загроз безпеці. Як радять ізраїльські експерти, наші міста мають включитися у режим “конструктивної параної”. Усвідомити, що ми живимо на лінії фронту, і за 150 км йде війна. І безпека є відповідальністю кожного громадянина», – наголосив Роман Семенуха.

Роман Семенуха
object(WP_Term)#13129 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13130 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини