Відбувся позачерговий з’їзд партії «Об’єднання «Самопоміч»

Позачерговий з’їзд партії “Об’єднання “Самопоміч” – реакція на загострення кризи державного управління. Ми мобілізуємось, аби прийняти низку стратегічних рішень щодо нашої позиції та подальших дій.

“В Парламенті – великий розлом, там лишилось зовсім мало тих, хто хоче саме служити” – зауважив лідер партії Андрій Садовий: “Але навіть перебуваючи у меншості, у нас є сила, і вона в тому, щоб бути з людьми, які нас обрали”.

Віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд розкрила бачення Самопомочі щодо Конституції: “Вона передовсім має стати продуктом людей, справжнім суспільним договором, і саме Парламент повинен зіграти в цьому процесі ключову роль”

На завершення відвертої промови про всі складнощі, з якими народні депутати стикнулись протягом року (і про кулуарні пастки, і про відкликання міністра, і про виключення депутатів з фракції), Голова фракції Самопомочі у Верховній Раді Олег Березюк відзначив: “Україна сьогодні не має ні державницької коаліції, ні державницької опозиції, але на щастя має Самопоміч”

“200-300 мільярдів гривень щороку крадеться в українського народу через контроль влади з боку клептократії. На сьогодні єдиний шанс легітимно забрати владу в клептократів – це прийняти новий виборчий закон, в якому слід передбачити вибори за відкритими списками і забороною політичної реклами. Ця справа повинна зараз об’єднати всі здорові сили” – заявив народний депутат Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини