Важливо поєднувати законодавчий процес з виконавчим процесом, – Березюк

Фракція «Самопомочі», попри застереження щодо якості деяких законопроектів, голосує за всі законопроекти з так званного “безвізового пакету”.

Про це повідомив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, коментуючи у кулуарах Парламенту питання щодо готовності депутатів підтримувати винесенні на порядок денний ініціативи.

“Багато спірних питань було вирішено протягом тижня, тому що була чітка позиція. Є застереження щодо якості, щодо змісту окремих норм, але поле для вдосконалення завжди є. Тому, як ви бачите, ті закони, що в порядку денному, ми практично всі з деякими поправками підтримуємо”, – констатував він.

Нардеп зазначив, що у юристів фракції є багато зауважень, але загалом, винесені на голосування законопроекти мають канву, яка відповідає напрямку руху нашої країни.

“Ми проголосували за законопроекти по спецконфіскації майна, про агенство по управлінню арештованим майном, набутим корупційним шляхом, та інші. Всі закони є недосконалими. Але не в законах справа, а в їх виконанні”, – наголосив він.

Парламентар підкреслив, що наразі законодавча база вже містить чимало досконалих законів, які не виконуються.

“Тому важливо поєднувати законодавчий процес з виконавчим процесом. На превеликий жаль у цій державі не має верховенства права. Закони не виконуються, це є проблема, яка не вирішується за ніч, чи за тиждень”, – підсумував він.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13129 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини