Важливо не просто звільнити генпрокурора, а перейти до іншої процедури його обрання, – Соболєв

Втеча колишнього регіонала Сергія Клюєва, нещодавно позбавленого депутатської недоторканності, показала, що в нас немає жодного правоохоронного органу, не залученого в схему «кришування» корупції. Про це заявив заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв, коментуючи можливість відставки генпрокурора Віктора Шокіна.

 

«ГПУ несе найбільшу відповідальність за цю втечу, хоча МВС та СБУ теж відповідальні, бо мали забезпечити оперативний супровід і нагляд за Клюєвим», – констатував нардеп.

Депутат нагадав, що «Самопоміч» голосувала червоними кнопками проти призначення Віктора Шокіна на посаду генпрокурора.

«Якщо зараз у наших колег із коаліції та президента виникло усвідомлення, що вони помилилися, призначивши такого генпрокурора, ми ще раз підтвердимо свою позицію: проголосуємо за зняття Шокіна з посади», – додав він.

Крім того, Соболєв наголосив, що зараз важливо не просто ще раз звільнити генпрокурора, а перейти до іншої процедури його обрання.

«Ще після звільнення Яреми ми зареєстрували законопроект про вибори генерального прокурора через відкритий конкурс. Щоб не президент визначав, хто буде для нього зручним, а щоб суспільство вибирало генпрокурора, який не буде служити нікому, окрім закону», – зауважив нардеп.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини