В Україні необхідно впроваджувати систему електронних виборів, – Данченко

У «Самопомочі» наголошують на необхідності впровадження в Україні системи електронного голосування. Про це повідомив депутат фракції, голова комітету з питань інформатизації та зв’язку, Олександр Данченко.
“Електронне голосування або e-voting передбачає віддалене голосування електорату на виборах будь-якого рівня за допомогою захищених цифрових ідентифікаторів або біометричних даних. Цифровими ідентифікаторами можуть бути цифрові паролі, що надсилаються електронною поштою, або SMS після підтвердження виборця на сайті електронного голосування”, – повідомив він.

За словами нардепа, система електронного голосування дозволить значно спростити виборчий процес, зменшити терміни підрахунку голосів та значно скоротити витрати з державного бюджету на організацію виборчого процесу.

“За досвідом країн, що вже впровадили таку систему, економія витрат складає до 80% відсотків. Крім того, електронне голосування нівелює такі явища як підкуп виборців у день голосування, махінації з бюлетенями під час голосування та підрахунку результатів”, – констатував депутат.

Данченко підкреслив, що сучасні системи кіберзахисту гарантують безпеку процесу голосування та повну прозорість.

Олександр Данченко
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини