В «Об’єднанні «Самопоміч» пропонують ліквідувати всі підрозділи ДФС нижче обласних

Необхідно реформувати фіскальну службу як таку, ліквідувавши всі підрозділи ДФС нижче обласних.

Про це заявив депутат фракції, Перший заступник голови Комітету з питань податкової політики Андрій Журжій.

“Наша пропозиція полягає в тому, щоб ліквідувати всі підрозділи ДФС нижче обласних, щоб бізнес просто подавав електрону звітність і мав змогу зателефонувати куди-небудь з тим, щоб проконсультуватися”, – зазначає він.

Звільнені працівники ДФС, за його словами, фактично, зможуть стати приватними підприємцями та надавати дійсно сервісні послуги бізнесу, які будуть якісні за рахунок конкуренції.

Щодо ставки податків і змін в оподаткуванні, на переконання нардепа, необхідно вдосконалити систему електронного адміністрування, для того щоб забезпечити невідволікання обігових коштів бізнесу.

“Це дуже важлива умова, без якої бізнес не може працювати. Взагалі, вона може бути досить просто вирішена, це або збільшення так званого оверддрафту, або зміна терміну реєстрації податкової накладної. Разом з тим, це дозволить відмовитись від перевірок податкового кредиту, від чого бізнес зітхне з полегшенням”, – зауважує Журжій.

Крім того, в “Самопомочі” пропонують провести зміни в частині податку на прибуток, щоб він справлявся під час розподілу прибутку, тобто під час отримання.

“Це дозволить бізнесу направляти весь прибуток у розвиток, реінвестувати і таким чином розвиватися. Це буде стимулом для створення нових робочих місць, що,му свою чергу, буде новим джерелом надходжень податків”, – каже депутат.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини