В Маріуполі та Красноармійську мають бути призначені перевибори, – Сотник

Чинний закон передбачає можливість визнати вибори такими, що не відбулися та призначити перевибори.

Про це заявила депутат фракції «Самопоміч», Олена Сотник, коментуючи можливість проведення місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську.

“Верховна Рада зробить все, щоб захистити право на вибір українців, але й інші органи: Територіальна виборча комісія та Центральна виборча комісія мають виконати свої функції належним чином”,- зазначила вона.

Нардеп застерігає від маніпулювання ідеями “спеціального закону”, який пропонують деякі політичні сили.

“Це є недоречним та дискредитує Маріуполь та Красноармійськ. Є чинний закон про місцеві вибори, відповідно до якого ми маємо проголосувати за призначення перевиборів у тих містах, де 25 жовтня виборчий процес не відбувся”, – зауважила депутат.

Сотник наголосила, що Лисичанськ та Слов’янськ провели вибори на рівні з Києвом та Чернівцями, й інші українські міста Донбасу спроможні це зробити.

В той же час, у «Самопомочі» наголошують, що окрім призначення перевиборів необхідно оновити склад Центрвиборчкому, так як термін повноважень діючих членів включно з головою ЦВК минув.

Нагадаємо, минулого тижня за ініціативи фракції «Самопоміч» рада коаліції закликала ЦВК вирішити проблему з бюлетенями у Маріуполі та інших містах. Проте ЦВК не взяло до уваги цей заклик, як наслідок вибори 25 жовтня у Маріуполі та Красноармійську не відбулись.

Олена Сотник
object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини