У Харкові є загроза масштабного фальшування результатів голосування, – Соболєв

Спостерігачі та члени ДВК у Харкові повідомляють про факти вимог везти з ДВК до територіальної виборчої комісії не лише протоколи з результатами голосування, але й печатки.

Про це заявив депутат фракції «Об‘єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв, який перебуває у Харкові для контролю за підрахунком голосів.

«Якщо так станеться – це буде грубе порушення чинного закону. Ми просимо наших спостерігачів і представників в ДВК ретельно контролювати, щоб кожна печатка всю ніч залишалася там, де вона має бути – у ДВК разом з секретарем», – сказав Соболєв.

Також у Харкові зараз перебувають депутати фракції Семен Семенченко, Роман Семенуха та Ярослав Маркевич.

Як повідомив голова штабу, заступник голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Лаврик, про ситуацію у Харкові поінформовано Голову ЦВК Михайла Охендовського.

«Щойно я мав розмову з очільником Центрвиборчкому, він запевнив, що ситуацію буде з’ясовано», – заззначи він.

Нагадємо, за даними екзіт-полу, що проводив в Харкові Інститут Горшеніна партія «Відродження» набирає 48,8%, «Самопоміч» – 15,7% Блок Петра Порошенко – 6.6%, “Наш край” – 5,2%.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини