Уряд обманює, заявляючи про збільшення доходів населення, – Романова

Кабінет Міністрів прозвітував про збільшення заробітньої плати українцям, в той час, як через індексацію заробітньої плати реальні доходи зменшились. Про це з трибуни Верховної Ради заявила народний депутат, член фракції “Об’єднання Самопоміч”, секретар Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Анна Романова.

“Ми бачили, як звітувався прем’єр-міністр, як він цинічно сказав що доходи українців збільшились на 13%, але це брехня. Бюджетники – це звичайні лікарі, вихователі, вчителі. Вони отримали за січень 2016 року зарплату менше на 10-40%. Тобто на 2000 гривень заробітньої плати недоотримані 200 гривень. Чому це сталося? Тому що наш уряд, який зараз звітується про поліпшення соціальних стандартів ввів норму про індексацію у 3%”, – заявила нардеп.

“В результаті сталося те, що зарплати не проіндексувалися, і їх виплатили людям на рівні 2008 року. У чому тут підвищення соцівльних стандартів та реальних доходів населення?”- запитала парламентар.

“Девальвувала гривня, підвищуються ціни, з цими копійками люди у повному розпачі, вони не знають як далі жити. А уряд звітує про те що люди стали краще жити. Так далі продовжуватись не може. Уряд має піти у відставку у повному складі”, – наголосила нардеп.

object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини