Уряд мав бути покараний за помилки минулого, – Олег Березюк

Кабінет Міністрів не зміг запровадити успішні реформи, і тому мав понести політичну відповідальність. Так прокоментував відставку, оголошену сьогодні прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком, голова фракції “Об’єднання Самопоміч” Олег Березюк.

“Відставка прем’єра – це не надзвичайна подія. Публічне управління не має зав’язуватися на особистості, але на системі і принципах. Мені хочеться сподіватися, що відставка прем’єр-міністра це є глибоко усвідомлене ставлення до тієї ситуації, яка склалася в країні. Не може країна залежати від бажання однієї людини”, – заявив голова фракції.

“Сьогоднішня заява прем’єр-міністра є відображенням реальності. Реальність є така, що цей уряд мав бути покараний за помилки минулого. Якщо так буде, наспутний уряд буде розуміти, що його може чекати подібна доля і працювати краще”, – додав Олег Березюк.

Парламентар також зазначив, що посада прем’єр-міністра залишається залежною від певного кола осіб.

“Сьогодні прем’єр-міністр не є прем’єром уряду країни, який створений Парламентом, який є репрезентантом волі людей. Реальність є такою, що це прем’єр-міністр олігархічної п’ятріки, це виконавець волі людей олігархічного кола”, – наголосив нардеп.

Олег Березюк
object(WP_Term)#12925 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12926 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини