Уряд має виконувати «євроінтеграційні» закони, а не лише вимагати їх ухвалення, – Березюк

Європейські цінності мають закладатися не лише в документи, але й в саму систему роботи органів влади.

Про це заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

“Євроінтеграція вона в першу чергу в ставленні до людей, а не в папірцях. Тому сьогодні, ми як депутати маємо проголосувати в першу чергу ті закони, що стосуються боротьби з корупцією. А завтра міністри і чиновники, мають виконувати ці закони”, – зазначив він.

Нардеп наголосив, що сьогодні є велика проблема із реалізацією законів виконавчими органами влади.

“Не виконуються закони, що стосуються тарифної політики, як стосуються медицини. І сьогодні в медицині гине третина пацієнтів, які не повинні гинути. Тому, що нема ліків і лікарів”, – констатував депутат.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини