Уряд має піти, але про вибори треба забути, – Олег Березюк

Дострокові вибори не зможуть стабілізувати ситуацію, доки влада не забезпечить ефективність управлінських процесів та не захистить найбільш уразливі категорії населення. Про це під час засідання Погоджувальної ради народний депутат, голова фракції “Об’єднання Самопоміч” Олег Березюк.

“Сьогодні доля країни залежить від злоякісного політичного егоцентризму декількох осіб, це влада бухгалтерів і фінансистів, які рахують дебет із кредитом, але зовсім не думають як з тим дебетом виживають звичайні люди. Це є політичне управління державою?” – заявив він.

“Доля цієї держави вирішується людьми, які делегують свої повноваження владі, яка має управляти процесами. В ці дні, не стільки після Брюсселю, скільки після розмов з людьми у Миколаєві, Одесі, Житомирі, думаєш про долю. Долю 86-річного колишнього доцента університету, який прийшов на прийом депутата для того, щоб розповісти як він живе за двіт тисячі гривень і боїться захворіти. Доля 90-річної вчительки на Сумщині, яку сусіди ховають у труні, зробленої із підлоги, яку зірвали у її будинку. Доля героїчної жінки, Надії Савченко, яка є долею України, над якою знущаются, як над Україною знущалися вороги”, – повідомив нардеп.

“Цей парламет має коаліцію, яка успішно голосувала за генерального прокурора, за поправки до Конституції, які руйнують державу, за бюджет. Що ж це за мімікрінічна егоцентрична гра, коли не має як призначити нового прем’єра? Доля держави в руках Парламенту, який має працювати, а політичний егоцентризм має піти у минуле”, – наголосив голова фракції.

“Є пропозиція, яка залишається актуальною: уряд має піти, бо він втратив свою довіру, генеральний прокурор змінюється –  а про вибори треба забути, тому що люди виборів не хочуть. Вони не бачуть в них сенсу, тому що в їх наслідок нічого не зміниться, а доля може повторитися”, – завершив парламентар.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13031 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини