Україну захистить тільки контрактна армія, яка складається з професійних військових, – Семенуха

Проводити мобілізацію середньовічними методами – це ганьбити військо. Про це заявив депутат фракції “Об’єднання “Самопомiч” Роман Семенуха під час прес-конференції в Харкові.

За його словами, “Самопоміч” рішуче засуджує розповсюджене в Харкові так зване “вуличне сафарі”, коли чоловіків призивного віку виловлюють в публічних місцях і доставляють в райвідділи міліції для встановлення особи.

“Потім включаються військкомати, людину направляють на збірний пункт, де він проходить медкомісію, і якщо придатний, то відправляють служити в армію. В інших містах такі випадки поодинокі”, – поінформував Семенуха.

Він також зазначив, що така мобілізація шкодить іміджу призовної кампанії в цілому.

“Україну захистить тільки контрактна армія, яка складається з професійних військових, які мають високу ідеологічну мотивацію і отримують гідну зарплату. В армію не потрібно заганяти людей, яких спіймали під час мобілізації в форматі “вуличного сафарі”, – наголосив він.

Нардеп закликав харків’ян повідомляти про подібні факти затримання на гарячу лінію Центру правової допомоги – 066 630 69 37, 057 781 42 24.

Також він повідомив, що разом з волонтерами зараз розробляється проект модернізації роботи військкоматів, і вже є перші пропозиції, в тому числі від колишніх працівників військкоматів.

Роман Семенуха
object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини