Україна має притягнути Росію до фінансової відповідальності, – Руслан Сидорович

Держава Україна має право вимагати відшкодування збитків, заподіяних агресією Росії та анексією Криму, однак уряд цього не робить. Про це з парламентської трибуни повідомив народний депутат від фракції “Об’єднання Самопоміч”, член Комітету з питань правової політики і правосуддя, Руслан Сидорович.

“Другий рік триває агресія Росії проти України, другий рік, як Росія присвоїла активи держави Україна, присвоїла майно наших громадян, в результаті чого ми всі несемо колосальні збитки. Але що робиться державою Україна? Абсолютно невідомо”, – заявив він.

За словами депутата, Україна може подати позов на Росію у міжнародні судові інстанції, щоб отримати відшкодування колосальних збитків, заподіяних окупацією територій.

“Ми давно повинні були пред’явити Росії трильйонні претензії стосовно збитків, заподіяних військовою агресією, аннексією Криму і Сходу, тих збитків, які отримали наші громадяни унаслідок руйнування їхнього майна, втрати бізнесу, тої шкоди, яка заподіяна здоров’ю”, – зазначив нардеп.

“На що чекаємо? Ми постійно просимо допомоги від наших західних партнерів, в плані тиску на Росію і фінансових санкцій, які мають економічно знесилити її. Але якщо ми самі будемо бездієві і очікувати, що хтось за нас зробить нашу роботу, нічого не відбудеться. А наші партнери відвернуться від нас”, – додав він.

“Я вимагаю, щоби прем’єр, міністр фінансів, міністр закордонних справ показали які позови подані, на які суми обґрунтовані, що саме Україна зробила для того, щоб притягнути Росію до фінансової відповідальності за всі збитки і страждання, які вона заподіяла Україні?”, – закликав парламентар.

Руслан Сидорович
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(15) ["name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["slug"]=> string(13) "international" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(15) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(52) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(15) ["category_count"]=> int(52) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(39) "Міжнародна співпраця" ["category_nicename"]=> string(13) "international" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Міжнародна співпраця