У Житомирі – спроба дискредитації «Самопомочі» через фейкові організації

Політична партія Об’єднання «Самопоміч» повідомляє, що у Житомирі розпочалась примітивна спроба використати імідж «Самопомочі» для реалізації політичних амбіцій деяких місцевих політиків.

Повідомляємо, що пан Євген Кузнєцов, який заполонив Житомир своєю агітацією з використанням назви та логотипу «Самопомочі», не має жодного стосунку ані до нашої політичної партії, ані до однойменної громадської організації.

Це фейк! І найкращим доказом є те, що: «Самопоміч» – це рух, який розвивається у різних площинах – і політично-партійній, і громадській. У місті Житомирі громадську організацію «Самопоміч» очолює Наталія Чиж, яка має повноцінне право говорити та діяти від імені нашої організації.

«Самопоміч» у Житомирі протягом останнього року реалізувала велику кількість громадсько-соціальних проектів, об’єднала численні кола активних житомирян, які прагнуть розвивати своє місто, здобула популярність серед мешканців міста. Це не подобається місцевим князькам-олігархам, які утримують владу в місті протягом багатьох років, безкарно грабуючи його.

Відтак вони почали вдаватись до спроб дискредитації «Самопомочі» у Житомирі, зокрема через реєстрацію фейкових організацій з подібними назвами та логотипами. Можемо їм лише сказати: не тратьте гроші та зусилля. Люди мудрі і не повірять у ваші маніпуляції.

 

Політична рада Об’єднання «Самопоміч»

Лідер партії Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини