У Тернополі замовні матеріали проти «Самопомочі» розміщує ВО “Свобода”

Інформаційні сюжети, у яких йдеться про звинувачення на адресу «Об’єднання «Самопоміч», розміщує в ефірі телекомпанії “TV-4” (м. Тернопіль) Тернопільська міська організація ВО “Свобода”.

“Для розміщення передвиборчої агітації “Легалізація проституції” (умовна назва), “Брудні технології” (умовна назва) та “Антикорупційне бюро” (умовна назва), було виділено ефірний час Тернопільській міській організації ВО “Свобода”, – сказано у листі генерального директора телекомпанії “TV-4” Юлії Винокур.

Як відомо,  діючий мер Сергій Надал йде на повторні вибори міського голови від ВО “Свобода”.

У замовних сюжетах «Самопоміч» та кандидата на посаду мера Тернополя Тараса Пастуха звинувачують у спрівпраці з ФСБ, “лужніковською групою”, московськими політтехнологами, легалізації проституції і т.д.

Також замовні матеріали проти «Самопомочі» впродовж виборчої кампанії транслюються у комунальному транспорті Тернополя, який підпорядкований мерії. З цього приводу Управління МВС України у Тернопільській області розпочало перевірку та розшукує керівника рекламної агенції, яке займається розміщенням реклами у громадському транпорті Тернополя. Згідно з виборчим законодавством, політичну агітацію у громадському транспорті заборонено.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини