У штабі «Самопомочі» розповіли як розпочався ранок дня голосування

В Україні розпочалось голосування на місцевих виборах, проте є ряд серйозних проблем у Маріуполі, Красноармійську та інших містах.

Про це повідомив заступник голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Лаврик.

“Зокрема у Маріополі Територіальна виборча комісія не приймає бюлетенів надрукованих з порушеннями Закону. Кількість бюлетенів, які надруковані типографією значно перевищує кількість виборців. Члени ДВК поки що знаходяться в приміщені своїх дільниць, проте на жодній з дільниць вибори початись не можуть”, – зазначив він.

Ще гірша ситуація за словами нардепа у Красноармійську – бюлетені завезли о 5.30 ранку, проте ТВК не проголосували за їх видачу на ДВК у зв’язку з тим, що бюлетені надруковані з порушеннями.

“Наступне засідання ТВК призначено сьогодні в 20-00. Члени ДВК залишили дільниці”, – констатував депутат.

Також він повідомив, що у у Харкові на ДВК №631565 була викрадена печатка, на місце події прибули працівники міліції і ТВК.

“Крім того вночі на іншій виборчій дільниці №631566 в Ордожнікідзевському районі (Московський проспект, 318) підписали протоколи голосування до початку виборів. Станом на 9-00 всі ці протоколи погашені, дільниця знаходиться під особливим контролем спостерігачів”, – повідомив він.

Олег Лаврик
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини