У «Самопомочі» вважають хорошим знаком дискусії щодо держбюджету

Вперше за 10 років зміни до бюджету викликають дискусії, а не ухвалюються сліпо за вказівкою зверху. Про це заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, коментуючи засідання Ради коаліції напередодні голосування за зміни до бюджету-2015.

«Справді, дискусії ведуться. Збоку вони можуть виглядати не дуже красиво, і навіть вульгарно. Але насправді це є дискусія по суті», – констатує депутат.

Попри зауваження до документа, він зазначив, що швидше за все парламент ухвалить зміни до держбюджету.

«У нас є зауваження, що стосуються додатків до бюджету, є пропозиції до дохідної частини. Уряд на більшість з них погодився. В понеділок зранку відбудеться розгляд всіх доповнень в комітетах, після чого їх знову розгляне Рада коаліції. І лише тоді ми вийдемо на фінальні рішення», – повідомив Березюк.

На його переконання, ще не всі олігархічні джерела наповнення бюджету відображені у проекті змін, зокрема щодо зняття понижуючого коефіцієнту на продаж руди, на транспортування аміаку.

«Крім того, ми не дозволимо виділяти 10 млрд грн за транспортування енергоносіїв в зону АТО, адже немає жодних документів, які б підтверджували, що ці поставки відбулися і куди вони пішли», – застеріг Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(94) ["name"]=> string(18) "Економіка" ["slug"]=> string(9) "economics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(94) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(202) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(94) ["category_count"]=> int(202) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(18) "Економіка" ["category_nicename"]=> string(9) "economics" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Економіка