У «Самопомочі» вкотре наголошують на незадовільному темпі зведення фортифікацій в зоні АТО

Данні, які наводять профільні міністерства щодо готовності фортифікаційних укріплень, не відповідають тому, що фактично зведено вздовж лінії зіткнення. Про це повідомив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух за підсумком перевірки оборонної готовності у двох секторах – Донецькій та Луганській областях.

«Дані щодо готовності 80-90% фортифікаційних укріплень вздовж лінії зіткнення, які нам наводили і Міноборони, і Мінрегіонбуду – не відповідають реальній ситуації на передовій», – констатує депутат.

За його словами, під час депутатської перевірки, здійсненої у секторах А та С, жодного готового до здачі укріпобʼєкту моніторингова група не побачила.

«Будівельні роботи справді ведуться вздовж ІІ та ІІІ лінії оборони. Проте за маршрутом слідування ми не побачили жодного готового об’єкту. Також актуальним лишається питання зведення укріплень на І лінії», – уточнює депутат.

Тарас Пастух зазначив, що, у зв’язку з побаченим, на наступному засіданні Комітету з питань нацбезпеки та оборони депутати ініціюють розгляд питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у затягуванні процесу укріплення лінії фронту.

Нагадаємо, на фортифікаційне укріплення лінії фронту з держбюджету було виділено близько 1 млдр грн.

На весні, за результатами перевірки сектора М, депутати «Самопомочі» заявляли про проблеми із укріпленням Маріуполя. Тоді зведення фортифікацій здійснювалося незадовільними темпами, існували проблеми із укладанням договорів з виконавцями будівельних робіт.

Тарас Пастух
object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни