У «Самопомочі» сподіваються на ухвалення законів, які дозволять знизити тарифи на газ

Тарифи на газ та комунальні послуги для населення мають відповідати економічним показникам, і нараховуватися за прозорою формулою.

Про це в ефірі 112 каналу заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

“Питання тарифів залишається відкритим. Вчора, під час зустрічі із фракцією, ми не почули від прем’єра відповіді щодо їх формування. Ціна на газ падає, сьогодні вона нижче, ніж була вчора – чому не перераховується тариф?” – зазначив нардеп.

Він констатував для зниження тарифів не потрібен дозвіл МВФ.

“Ми запропонували пояснити МВФ, що економіка має бути економікою, якщо знижується ціна на газ, мають знижуватися і тарифи.” – додав він.

Також депутат зауважив, що у фракції були розчаровані неспроможністю Парламенту ухвалити в середу закон про зниження ренти для газовидобувних компаній, який би відкрив шлях до зниження тарифів.

Окрім того, Березюк висловив занепокоєння відсутністю підтримки з боку депутатів “Народного Фронту” законопроекту про мораторій на стягнення санкцій з комунальних підприємств (законопроект №2706).

За словами нардепа, цей закон допоміг би зупинити банкрутство житлово-комунальних господарств та не допустити збільшення податкового тягаря для населення.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини