У «Самопомочі» пропонують призначити Южаніну замість Насірова головою Фіскальної служби

У «Самопомочі» пропонують замінити скандального керівника ДФС Романа Насірова. Замість нього на цю посаду пропонують підтримати голову парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніну Южаніну.

Про це повідомив депутат фракції «Самопоміч», перший заступник голови Комітету з питань податкової та митної політики Андрій Журжій, за підумками зустрічі представників Комітету із представниками посольств Великої Сімки.

“Сьогодні, під час зустрічі з представниками посольств Великої Сімки, був презентований проект податкової реформи, напрацьований в комітеті – “Податкова реформа 2016”. Цей проект передбачає фіскальну лібералізацію”, – зазначив нардеп.

Він констатував, що представникам посольств були презентовані ключові аспекти законопроекту, основні розрахунки, було показано, що бюджет не зазнає втрат, є досить непогані компенсатори.

“Попри те, що у мене і деяких колег, є зауваження та доповнення до цього документу – це все ж таки перший прогресивний крок для того, щоб в Україні відбулася справжня податкова реформа. І ті зміни, які чекає бізнес – можуть бути розпочаті”, – зауважив Журжій.

З огляду на важливу роль Ніни Южаніної в розробці цих напрацювань, депутати «Самопомочі», пропонують призначити її головою Державної фіскальної служби України.

“Ми будемо обговорювати це питання і в нашій фракції, і з колегами по коаліції. Але з одного боку, враховуючи всі ті прогалини, які є в роботі пана Насірова на сьогодні, і той поступ у розробці концепції податкової реформи, який став можливим не без зусиль пані Южаніної – ми пропонуємо Ніну Петрівну на голову Державної фіскальної служби України”, – констатував він.

Андрій Журжій
object(WP_Term)#13150 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13151 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини