У «Самопомочі» пропонують призначити повторні вибори в Маріуполі і наполягають на заміні членів ЦВК

«Самопоміч» закликала БПП та Народний фронт подати свої кандидатури для оновлення складу ЦВК.

З відповідним зверненням виступив заступник голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв під час погоджувальної ради Парламенту.

Він повідомив, що є дві фракції, які не подали Президенту України після його неодноразових звернень кандидатури до нового складу Центрвиборчкому – це БПП та Народний фронт. «Самопоміч», Батьківщина і Радикальна партія подання зробили.

“Якщо проблема тільки в позиції Блоку Петра Порошенка і Народного Фронту, прохання подати кандидатури, бо ви бачите насправді ситуацію з виборами або з маніпуляціями з виборами”, – зазначив він.

Також нардеп повідомив, що бажання деяких фракцій призначити вибори в Маріуполі силами не коаліції, а Опоблоку – це повторенням старої дороги, яка почалася з призначення Віктора Шокіна.

“Ще раз нагадаю, «Самопоміч» пропонує призначити повторні вибори в Маріуполі і Красноармійську, бо попередні вибори не відбулися”, – повідомив він.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини