У «Самопомочі» прокоментували рішення ВРЮ залишити на посаді одного з кривдників Євромайдану

«Самопоміч» вважає рішення ВРЮ залишити на посаді суддю Панасюка – доводить необхідність звільнення всіх судей та повний перезапуск судовоі системи.

Про це на своій сторінці у FB написала депутат фракціі «Самопоміч», Олена Сотник.

“Судді Майдану покарані не будуть! Сьогодні отримала тому остаточне підтвердження: Суддя Олексій Панасюк – рішенням ВРЮ залишений на посаді судді. Більше того, тепер по суті і його неправосудні рішення по майданівцям визнані законними! Вища рада юстиції остаточно втратила свій кредит довіри. Особливих сподівань не було, але прикро”, – пише депутат.

Вона зазначила, що таке рішення є вироком недолугій “псевдо-реформі” судової системи, та доводить неспроможність ВРЮ впоратися з викликом очищення прогнилого через корупцію суддівського корпусу.

“Думаю після цього вже не залишається сумнівів, що звільнення судей та повний перезапуск цієї системи, прописаний в Конституції – єдиний вихід, єдиний можливий крок”, – наголосила Сотник.

Нагадаємо, в четвер, з перевагою у 8 голосів, ВРЮ прийняла рішення щалишити на посаді судді Олексія Панасюка, суддю Дарницькогого районного Суду м. Києва.

На початку року депутати фракції «Самопоміч» пропонували парламенту ухвалити закон про реформування судовоі системи, який би став першим кроком для повного перезавантаження суддівського корпусу. Натомість парламент підтримав половинчастий президентський закон про “справедливий суд”.

У фракціі наполягають, що у проекті змін до Конституції у розділі правосуддя необхідно закріпити норму про поетапне звільнення всіх суддів, і набрання нових за принципоп відкритого конкурсу, як обирали працівників новоі поліції.

Олена Сотник
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини