У «Самопомочі» прокоментували підсумки голосування за створення агентства з питань управління майном, одержаного корупційним шляхом

Всі питання, що стосуються розшуку майна – залишилися ключовою професійною задачою агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (№3040).

Про це повідомив заступник голови фракції «Об’єднання «Самопоміч», голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв, коментуючи підсумки голосування за відповідний законопроект, що регулюватиме діяльність нового агентства.

“Агентство буде мати всі бази данних, побудовані зв’язки і кваліфікацію, умовно кажучи знати що, де, у якого олігарха, з ким пов’язане. І за запитом будь-якого слідчого, будь-якого правоохоронного органу буде арештовувати майно за рішенням суду”, – повідомив нардеп.

Він зауважив, що агентство буде вести дуже публічний реєстр заарештованого майна, чого не було раніше.

“Буде акумулюватися повністю вся інформація не тільки для посадовців, але і для громадян, щоб вони бачили майно, яке заарештоване на сайті агентства.

Крім того, цей новий орган буде відповідати, щоб нічого ніде не пропало, і щоб майно зберігалося, а не як зараз поверталося фактично тим, у кого воно арештовано”, – пояснив він.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини