У «Самопомочі» пояснили ризики призначення виборів в Маріуполі через спеціальний закон

Те, як відбулось призначення голосування в Маріуполі та Красноармійську означає, що ті самі люди, які заблокували голосування в цих містах – будуть знову організовувати вибори.

Про це заявила депутат фракції «Самопоміч», Олена Сотник, коментуючи ухвалення законопроекту №3371-1, яким фактично просто перенеслася дата голосування.

“Ухвалення цього закону означає, що територіально-виборча комісія яка організовуватиме виборчий процес – залишилась та сама, нікого не притягнули до відповідальності. Це з точки зору технічної. З точки зору практичної, депутати прийняли спеціальний закон про голосування на цих територіях”, – констатує вона.

Парламентар зауважила, що ухвалення спеціального закону дає можливість опробували формат голосування на всіх територіях Донецької, Луганської області.

“Це перший дзвіночок, про який ми маємо задуматись, і який насправді є дуже небезпечним”, – наголосила Сотник.

Нагадаємо, у «Самопомочі» наполягали на призначенні повторних виборів в Маріуполі і Красноармійську, у звязку із тим, що вибори 25 жовтня не відбулися. На думку депутатів фракції організувати виборчий поцес мали б нові члени як ТВК, так і Центральної виборчої комісії.

Олена Сотник
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини