У «Самопомочі» пояснили, чому Парламент не зміг ухвалити закон по управлінню конфіскованим майном

Законопроекти щодо управління конфіскованим майном корупціонерів не були вчора проголосовані тому, що парламентарі приміряють ці закони на себе, і голосують не за закони, а за свій страх втратити сумнівно нажите майно.

Про це заявив заступник голови фракції «Самопоміч», голова комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв.

Він зазначив, що законопроект #3040 про облік, зберігання, контроль за заарештованим майном олігархів, злочинців, людей з попередньої і з нинішньої влади – немає жодного ризику і жодного наступу на права людей.

“У нас є великі шанси наступного тижня ухвалити цей закон. А вчора була така велика істерія, пов’язана не з самим законом, а страхом. І в цій істерії кричали – комітет Соболєва нічого не розглянув, хоча ми три засідання присвятили цьому закону, з ефірами, з міністрами, з відкритими дискусіями”, – констатував нардеп.

Також він зауважив, що маніпуляцією є твердження, що після ухвалення закону заберуть все майно у бідних людей і передадуть якимось шахраям.

“Якраз навпаки, це зараз суддя і слідчий забирають майно і продають пов’язаним з собою особам, або якимось шахраям. Закон же пропонує, щоб майно передавалось державній компанії, і тільки те майно, по якому є рішення суду про арешт і позбавлення права користування. Плюс пропонує відкритий реєстр, плюс громадську раду, плюс відкритий механізм обрання керівника, і зовнішній аудит”,- наголосив Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини