У «Самопомочі» переконані, що коаліція має використати шанс на відновлення

Фракція «Самопоміч» залишається в парламентській коаліції, щоб дати їй шанс управляти державою.

Про це заявив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк, коментуючи підсумки зустрічі депутатів з Президентом України.

“Ми залишаємося на сьогодні в коаліції тільки для того, щоб дати шанс коаліції управляти державою. Є шанс, ми будемо працювати, немає шансу – ми вам про це обов’язково скажемо”, – сказав лідер фракції.

Він повідомив, що під час зустрічі неодноразово зазначалося, що коаліція зобов’язана приймати консолідовані рішення, і лише тоді виносити їх на голосування в зал, а не ухвалювати принципові для держави законопроекти голосами “Опозиційного блоку”.

Березюк зазначив, що окрім цього обговорювалося питання судової реформи.

“Ми чітко сформулювали Президенту, якщо ми збираємося вносити конституційні зміни в частині судочинства, то треба передбачити зміну суддів. Розпочати ми пропонуємо з 300 суддів у вищих апеляційних судах у Києві, де найбільша концентрація корупції”, – повідомив Березюк.

Також депутати обговорили з Президентом економічний блок питань, зокрема – реформу митниці.

“Бурхливу дискусію, чомусь, викликало питання митниці. Нагадаю, наша фракція за те, щоб наступні 2 роки на митниці працювали британські фахівці спільно з нашими, допомагаючи впроваджувати електронне управління. У нас “дірява” митниця, де лежить ще один бюджет країни”, – сказав нардеп.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини