У «Самопомочі» не будуть підтримувати призначення Грицака керівником СБУ

Депутати «Самопомочі» хочуть бачити на посаді голови СБУ людину, яка буде готова боротися з корупцією, а не покривати її, і за жодних обставин не готові підтримувати на цю посаду кандидатуру Василя Грицака.

 

Про це в кулуарах ВР повідомив заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

«Ми за жодних обставин не підтримаємо призначення Грицака, бо це людина, про зв’язки якої з корупцією ходять легенди в усіх правоохоронних органах. Людина, яка відповідала за роботу СБУ в АТО , де, на жаль, корупція розквітла і розквітає далі», – зазначив нардеп.

Соболєв наголосив, що під час війни президент має знайти такого очільника СБУ, який буде відданий не тільки йому, а передусім своїй справі і Україні.

«Вибір має бути більш ніж відповідальним. Під час нашої зустрічі президент сказав, що він не згодний із нашими зауваженнями до Грицака, але готовий проводити консультації», – повідомив депутат.

За словами Соболєва, «Самопоміч» не висуватиме своїх претендентів на цю посаду, але має намір ретельно контролювати і прискіпливо оцінювати всі кандидатури, які подасть президент.

«Ми розуміємо, що важко підібрати нового керівника СБУ, бо всередині служби дуже мало людей, незадіяних у схемах кругової поруки. Плюс проблема, що СБУ ніколи не виходила з-під контролю Кремля. Вибір має бути дуже ретельним, і ми маємо дізнатися все до призначення», – наголосив Соболєв.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини