У «Самопомочі» наполягають на прийнятті законопроекту №2139 про визнання організацій терористичними

В Україні другий рік війну називають “Антитерористичною операцією”, але дієвого механізму визнання організації терористичною, досі не існує.

Про це заявив депутат фракції «Самопоміч» Семен Семенченко.

Наразі, зазначає нардеп, визнати організацію “терористичною” можливо лише за результатами судових вироків терористам.

“Поприте, що в Законі «Про боротьбу з тероризмом» написано, що суд має визнавати організацію терористичною (ст. 24), на законодавчому рівні не визначено, який суд і в рамках якого процесуального закону має повноваження визнавати організації терористичними. Де-факто у нас сьогодні є терористи, але офіційно визнаних судом терористичних організацій немає”, – пояснює він.

У звязку із цим, депутати «Самопоміч» наполягають на прийнятті законопроекту №2139 про визнання організацій терористичними.

“Цей закон, ініційований віце-спікером Оксаною Сироїд ще пів року тому, у співавторстві з депутатами інших фракцій коаліції. Він встановлює порядок визнання організацій терористичними, він дає змогу СБУ звертатися до Верховного суду щодо визнання організації терористичною ще до вироків по окремим справам”, – зазначає Семенченко.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини