У «Самопомочі» нагадали Яценюку про необхідність переглянути тарифи

Тарифи на енергоносії не є обґрунтованими, і тому потребують перегляду.

Про це повідомив голова фракції «Самопоміч»  Олег Березюк.

“За місяць почнеться опалювальний сезон, а тарифи так і не переглянуті. Ми разом з експертами довели, що уряд немає обґрунтування вартості тарифів. Робоча група під керівництвом Олени Бабак давно передала свої висновки. Сьогодні, ми закликаємо Прем’єр-міністра дати відповідь, коли нарешті буде зроблено перерахунок”, – сказав він.

Нардеп наголосив, що не стверджує, що тарифи є завищенними, чи заниженими, але констатує висновок робочої групи, що була створена у ВР навесні – обґрунтування нарахування тарифів немає.

“Це означає провал, і відсутність тарифної політики як такої. І ми хочемо побачити реальне пояснення, замість недолугих заяв про відсутність тих чи інших показників, які обумовлюють вартість газу, електроенергії і тепла. Якщо пояснень і аргументації немає – потрібно це визнати і таки зробити якісний перерахунок”, – наголосив він.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини