У “Самопомочі” мають намір підняти тарифне питання на найближчому засіданні ради

Тарифи на газ мають бути переглянуті, адже обсяги фактично спожитого газу менші, ніж було закладено у план при розрахунку. Про це повідомила депутат фракції “Самопоміч”, заступник голови комітету з питань ЖКГ Олена Бабак.
“Пройшло 8 місяців від введення нових тарифів, вже є інформація скільки ми фактично спожили порівняно з планом. Наприклад, в першому кварталі – а це опалювальний сезон – було спожито фактично на 10% менше ніж за планом”, – констатує вона.

Депутат нагадала, що Робоча група ВР по визначенню обґрунтованості тарифів також встановила, що на 0,5 млрд м3 був змінений прогноз по споживанню газу населенням в 2015 році порівняно з тим, що включила в розрахунок тарифу НКРЕ КП.

Крім того, Уряд скоротив норми споживання газу з 6м3 до 3м3, що також мало би зменшити кількість газу, що потрібно додатково купувати, окрім видобутого в Україні.

“Самопоміч” підніме питання перегляду балансу видобутку на найближчому засіданні ВР. Адже, в новий опалювальний сезон ми маємо увійти з обґрунтованим тарифом”, – наголосила нардеп.

Альона Бабак
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(94) ["name"]=> string(18) "Економіка" ["slug"]=> string(9) "economics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(94) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(202) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(94) ["category_count"]=> int(202) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(18) "Економіка" ["category_nicename"]=> string(9) "economics" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Економіка