У «Самопомочі» ініціюють відставку міністра МВС Авакова

У Верховній Раді реєструють проект постанови про звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це повідомив заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету з питань протидії та запобігання корупції Єгор Соболєв.

«Є добрим історичним фактом, що за міністра МВС Арсена Авакова з’явилися добровольчі батальйони, при ньому на роботу прийшла Ека Згуладзе, яка почала наново проводити набір міліції в патрульні служби Києва, Одеси та Львова. Але в усьому іншому Аваков, фактично, зберіг міліцію Захарченка разом з її тотальною корумпованістю і круговою порукою», – зазначив він.

Соболєв підкреслив, що депутати неодноразово зверталися до міністра із попередженнями, вказували на конкретних топ-посадовців, яких він оберігає від люстрації, пропонували рішення, як можна будувати нову міліцію.

«Але історія з заступником міністра МВС Чеботарем, чиї люди здійснили напад на одну з кращих журналістських команд, яка займалась розслідуванням походження майна замміністра, і реакція самого міністра, яка за цим послідувала, довела, що шансів немає», – констатував депутат.

Він зазначив, що за обставин, коли керівники правоохоронних органів не можуть показати результат, їх треба виганяти, доки на посади не прийдуть люди, готові працювати на країну.

«Тому ми реєструємо проект постанови про відставку міністра Авакова і будемо домагатися її проведення через сесійний зал», – повідомив Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Боротьба з корупцією