У «Самопомочі» ініціюють ТСК щодо саботажу розкриття злочинів проти активістів Майдану

У Верховній Раді зареєстровано постанову про створення Тимчасової слідчої комісії щодо результатів розслідування злочинів проти Майдану. Про це повідомила депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник.

«Минуло більше  року, проте ні МВС, ні ГПУ не спромоглися провести об’єктивне та повне розслідування зазначених подій і знайти винних у масових злочинах, які відбувалися з листопада 2013 по лютий 2014 року», – констатує вона.

Депутат зазначила, що автори постанови ще на етапі подання зіштовхнулися з небажанням апарату реєструвати документ.

«Далі буде комітет та винесення в зал! Дуже сподіваємось, що вистачить мудрості парламентарям не гальмувати процес, бо бездіяльність та нерезультативність в цьому питанні є злочином, і ми маємо назвати причини, винуватців й зрушити справу», – наголосила депутат.

Депутати мають намір перевірити факти, викладені у звіті Міжнародної дорадчої групи при Раді Європи, котрі свідчать про перешкоджання вищими посадовими особами об’єктивному розслідуванню злочинів проти активістів Майдану. І в разі підтвердження саботажу притягти винних осіб до відповідальності.

Нагадаємо, питання саботажу розслідування злочинів проти активістів Майдану неодноразово піднімалося на комітеті з питань боротьби та протидії корупції. Відсутність результату у цих справах стала однією з ключових причин ініціювання депутатами «Самопомочі» відставки екс-генпрокурора Віталія Яреми і порушення питання про відставку Арсенія Авакова.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини