У «Самопомочі» хочуть відставки всіх керівників силових відомств, які провалили завдання боротьби з корупцією

У «Самопомочі» проголосують за подання президента про звільнення голови СБУ, проте вважають, що звільняти треба кожного керівника силового органу, який провалює завдання боротьби з корупцією.

 

Про це повідомив у Facebook заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв.

«Нам треба звільняти кожного керівника силового органу, який провалює завдання боротьби, бажаючи її очолити. Наступні – Віктор Шокін та Арсен Аваков», – наголосив нардеп.

За словами Соболєва, результат у справах, які СБУ розслідує за фактами крадіжок колишніх і нинішніх високопосадовців, такий самий, як в ГПУ та МВС: «Нуль доведено до обвинувачення за півтора року».

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини