У «Самопомочі» хочуть поновити ТСК по Іловайську

У Верховну Раду внесуть постанову про поновлення у цьому скликанні парламенту роботи тимчасової слідчої комісії по Іловайській трагедії .

Про це на прес-конференції в Укрінформі заявив народний депутат фракції “Самопоміч”, почесний командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко.

“Нам не потрібні голови, нам потрібне справедливе правосуддя. Мною як народним депутатом і більшістю депутатів із фракції “Самопоміч” було прийнято рішення внести проект постанови про відновлення роботи ТСК по Іловайську”, – сказав Семенченко.

Він наголосив, що не врахувавши попередні помилки, і не відновивши довіру солдат до керівництва армії, яке похитнулось після Іловайська, ДАП, Дебальцево – виграти війну неможливо.

Також народний депутат зазначив, що не вважає, що події під Іловайськом були наслідком “злочинної недбалості”, і переконаний, що винні у цій трагедії, повинні понести відповідальність.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини