У «Самопомочі» дорікнули колегам за небажання розглядати закон про ТСК

 

Поки ми не ухвалимо закон про тимчасові слідчі комісії (№1098), ми не зможемо стимулювати правоохоронні органи працювати якісно. Про це заявив голова фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк під час засідання погоджувальної ради.

 

«Ми маємо не просто попросити, а змусити один одного ухвалити цей закон цього тижня. Це наша спільна вина, що досі ми цього не зробили», – наголосив нардеп.

Нагадаємо, «Самопоміч» також хоче побачити на засіданні фракції всіх керівників правоохоронних органів, генерального прокурора, до якого найбільше запитань, керівника Міністерства внутрішніх справ і, беззаперечно, керівника Служби безпеки.

«Ми бачимо, що між ними виникає багато запитань, і хочемо з’ясувати, хто з них державний діяч, а кому треба наступити на хвіст», – наголосив Олег Березюк.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини