У Парламенті презентували дослідження, яке доводить присутність російських військ на Донбасі

Звіт «Маріонетки Кремля. Дорогами війни на Донбасі» надає громадськості беззаперечні докази військового втручання РФ у збройний конфлікт в Україні.

Про це повідомив депутат фракції «Самопоміч», ініціатор проекту «Стоптерор» Ярослав Маркевич, презентуючи звіт у ВР.

«У дослідження, яке проведене в рамках проекту «Стоптерор» – входять докази присутності кадрових військових і техніки Російської Федерації, на окупованих територіях України. Окремо розроблена інфографіка підпорядкування незаконних збройних формувань», – повідомив депутат.

Він зауважив, що в звіті міститься аналіз подій від початку російської агресії на Донбасі, а також тенденцій, що їм передували. Висвітлено тему “кишенькових батальйонів Кремля” та присутності військовослужбовців і військової техніки ЗС РФ в окупованих районах.

Окремо увагу сфокусовано на лідерах так званих “ДНР” та “ЛНР” і впливу Росії на них.

Ознайомитися детально з дослідженням можна за посиланням.

Ярослав Маркевич
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини