У НАТО немає ілюзій щодо гібридної війни в Україні, – Скрипник

У штаб-квартирі НАТО чудово розуміють реальну ситуацію в Україні, проте все ще покладають надії на результативність Мінських домовленостей. Про це повідомив депутат фракції «Самопоміч» Олексій Скрипник з Брюсселю, де відбулась робоча нарада представників НАТО та українських парламентарів.

«У НАТО немає ілюзій щодо гібридної війни в Україні, проте вони прагнуть, аби Верховна Ради України ухвалила ряд законів, необхідних для реалізації Мінських домовленостей. Зокрема, закон про регіони та спецстатусу територій», – констатував Скрипник.

Він зазначив, що представники Альянсу наголошували, на дедлайні для Російської сторони, яка має виконати свої зобов’язання в рамках угоди.

«Проте, засмучує, що чіткої відповіді на питання, якою буде реакція НАТО в разі, якщо Росія не припинить ескалацію конфлікту – від представників Альянсу так і не пролунало», – зауважив парламентар.

В той же час, учасники зустрічі в Брюсселі констатували необхідність поглибити співпрацю щодо існуючих програм НАТО, в яких Україна бере участь.

«З позитивних речей – ми почули конкретику про те, що нашому парламенту необхідно зробити для інтенсифікації співпраці. Простий приклад – є проблема оподаткування тієї допомоги, яку ми можемо залучити. Це питання ми маємо вирішити саме на законодавчому рівні», – наголосив він.

Олексій Скрипник
object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни