У Миколаєві є ризик скасування результатів місцевих виборів
im578x383-виборча дільниця 1 im578x383-виборча дільниця 1

Станом на ранок 28 жовтня, три районні територіальні виборчі комісії Миколаєва не надали контрольні протоколи за підсумками голосування. Пояснюється це рядом технічних проблем на окремих виборчих ТВК.

У Заводській районній ТВК, нібито, завис сервер, через що не можуть роздрукувати контрольний протокол. У Ленінській – технічні проблеми з принтером і протокол роздрукують, у кращому випадку, до кінця дня. У Центральній районній ТВК раптово вирішили уточнити отримані дані.

Відзначимо, що контрольні протоколи мали бути готові учора ввечері. Однак, в останню хвилину ситуація змінилася. У районних ТВК повідомляють, що протоколи будуть готові до кінця дня, або до завтрашнього ранку.

За наявною інформацією штабу Миколаївської «Самопомочі», підведення підсумків затягуються аби знайти підстави для скасування результатів виборів в Миколаєві.

Нагадаємо, що Миколаївський міськвиборчком ще не озвучив офіційні дані за підсумками виборів.

Згідно з паралельних підрахунків штабу «Самопомочі», у другий тур виборів мера Миколаєва проходить кандидат від «Оппоблоку» Ігор Дятлов (44730 голосів) і кандидат від «Самопомочі» Олександр Сенкевич (25896 голосів). Чинний міський голова Юрій Гранатуров займає третє місце – 25 481 голосів. Раніше Гранатуров заявив, що за підрахунками його штабу, він виходить у другий тур виборів мера.

Окремо підкреслимо, що єдина ТВК, яка закрилася без проблем – це комісія Корабельного району. Саме в Корабельному районі Олександр Сенкевич, за підсумками голосування поступився чинному меру Гранатурова.

object(WP_Term)#5336 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2466) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2466) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини