У Миколаєві є ризик скасування результатів місцевих виборів

Станом на ранок 28 жовтня, три районні територіальні виборчі комісії Миколаєва не надали контрольні протоколи за підсумками голосування. Пояснюється це рядом технічних проблем на окремих виборчих ТВК.

У Заводській районній ТВК, нібито, завис сервер, через що не можуть роздрукувати контрольний протокол. У Ленінській – технічні проблеми з принтером і протокол роздрукують, у кращому випадку, до кінця дня. У Центральній районній ТВК раптово вирішили уточнити отримані дані.

Відзначимо, що контрольні протоколи мали бути готові учора ввечері. Однак, в останню хвилину ситуація змінилася. У районних ТВК повідомляють, що протоколи будуть готові до кінця дня, або до завтрашнього ранку.

За наявною інформацією штабу Миколаївської «Самопомочі», підведення підсумків затягуються аби знайти підстави для скасування результатів виборів в Миколаєві.

Нагадаємо, що Миколаївський міськвиборчком ще не озвучив офіційні дані за підсумками виборів.

Згідно з паралельних підрахунків штабу «Самопомочі», у другий тур виборів мера Миколаєва проходить кандидат від «Оппоблоку» Ігор Дятлов (44730 голосів) і кандидат від «Самопомочі» Олександр Сенкевич (25896 голосів). Чинний міський голова Юрій Гранатуров займає третє місце – 25 481 голосів. Раніше Гранатуров заявив, що за підрахунками його штабу, він виходить у другий тур виборів мера.

Окремо підкреслимо, що єдина ТВК, яка закрилася без проблем – це комісія Корабельного району. Саме в Корабельному районі Олександр Сенкевич, за підсумками голосування поступився чинному меру Гранатурова.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини