У Міністерстві внутрішніх справ не видно бажання боротися з корупцією, – Соболєв

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков буде сам відповідати перед законом, якщо не хоче, щоб відповідали його підлеглі. Про це заявив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету з питань протидії корупції Єгор Соболєв.

«Наш комітет сьогодні розглянув скандал із майном заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та нападом на знімальну групу журналістів. Ми запросили на засідання самого Чеботаря та міністра Авакова. Але, на жаль, вони не прийшли. Це сигнал, що у них немає наміру розслідувати цю справу, не кажучи вже про справжню боротьбу з корупцією в своїх лавах», – констатував він.

Комітет ухвалив рішення, щоб протягом тижня було розпочато розслідування справи про побиття журналістів.

«Крім того, ми звернулися до ГПУ, щоб вона розпочала власне слідство у цій справі. Більше того, ми вивчимо, чи не є таке ставлення правоохоронних органів до парламентської роботи перешкоджанням діяльності Комітетів ВРУ. Адже це є кримінальним злочином», – наголосив депутат.

Як відомо, 28 квітня на знімальну групу програми «Наші гроші» було здійснено напад. Журналісти проводили розслідування щодо причетності заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря до власності маєтку в селі Лісники Київської області.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією