У Львові триває IV Форум місцевого самоврядування

У Львові 7 квітня розпочався дводенний захід із обміну досвідом та обговорення актуальних проблем у сфері місцевого самоврядування, організований за ініціативи Львівської міської ради та Інституту міста.

У Форумі беруть участь понад 150 представників органів місцевого самоврядування, міжнародних та українських експертів у сфері розвитку міст та муніципальної політики.

Доповідачами виступають заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд, та заступник голови Комітету Верховної Ради з питань держвного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Голова фракції “Самопоміч”, Олег Березюк.

Також захід відвідали голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, Голова комітету ВРУ з питань місцевого самоврядування Сергій Власенко та мер міста Києва Віталій Кличко.

У ході Форуму, мер міста Львова та лідер партії “Об’єднання Самопоміч” Андрій Садовий представив новий проект, що має поліпшити ефективність місцевого самоврядування. “Восени минулого року ми розпочали дуже цікавий загальноукраїнський процес. Ми поставили собі за мету створити енциклопедію територій. Це громадський проект, до якого можуть долучитись всі. На виході ми матимемо найбільш повну інформаційну базу про все, що діється в наших громадах, якими ресурсами ми володіємо, скільки податків збираємо, на що витрачаємо, які ресурси недовикористовуємо і так далі”, – зазначив він.

Окрім того, під час Форуму відбудеться виїзне засідання комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. За підсумками діяльності Форуму буде розроблена спільна резолюція рекомендацій до центральної законодавчої та виконавчої влади.

 

 

object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони