У Луцьку стартував проект «Енергоощадне місто»

Мета проекту – надати мешканцям багатоквартирних будинків максимально повну інформацію про можливості обліку тепла в їхніх оселях, а також поінформувати їх про можливості покращення послуг з теплопостачання. Проект «Енергоощадне місто» реалізовує у Луцьку ініціативна група Громадського об’єднання «Самопоміч».

Як розповідають у «Самопомочі», в межах проекту лучанам розповідатимуть, як економити на опаленні, зокрема як встановити лічильник.

«Лише 20% луцьких будинків встановили теплові лічильники. Вартість установки лічильників тепла на будинок становить 28-40 тисяч гривень, і якщо платити 300-400 гривень в місяць за тепло, то кошти за встановлення лічильника окупляться в повному обсязі за кілька місяців», – розповів представник теплогенеруючої компанії «Луцьктепло» Володимир Біньковський.

«Наша з вами самоорганізація – це єдиний шанс економити на комунальних платежах. Наразі держава не має коштів на встановлення теплових лічильників», – зазначила Юлія Вусенко, організатор проекту «Енергоощадне місто» в Луцьку, координатор ініціативної групи ГО «Самопоміч».

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони