У Кривому Розі встановлюють намети біля міської ради

Мешканці Кривого Рогу, які незгодні з результатами виборів міського голови, встановлюють намети біля будівлі міської ради. Громадяни оголосили безстрокову акцію протесту.

“Наскільки це буде довго, і що буде далі – повністю залежить від керівництва держави. Ми вчора пояснили спікеру Верховної Ради, що зараз є можливість і обов’язок діяти цивілізованими методами”, – повідомив народний депутат, член фракції «Самопоміч», голова антикорупційного комітету Єгор Соболєв.

Основна вимога протестувальників – скасування рішення місцевої виборчої комісії щодо виборів мера.

“Потрібно скасувати рішення місцевої комісії, яка не розібравшись, не звернувши уваги на скарги про величезний вкид голосів, про дуже дивне голосування на спецдільницях, швидко назвала Вілкула мером”, – пояснив нардеп.

“Далі слід замінити місцеву комісію та ЦВК, чиї повноваження давно закінчилися, адже вся ця протухла банда на чолі з Охендовським зірвала вибори в Маріуполі і Красноармійську та дозволила фальсифікацію виборів у Кривому Розі. Після цього треба провести чесні, демократичні, справжні вибори мера Кривого Рогу. І творити місцеве самоврядування – тут, і в інших містах”, – заявив Єгор Соболєв.

Нагадаємо, що в неділю, 22 листопада, у Кривому Розі відбудеться Віче з вимогою скасувати результати сфальсифікованих виборів. До участі у Віче запрошені лідери всеукраїнських партій.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини