У Кривому Розі ознаки можливої фальсифікації результатів виборів мера – штаб «Самопомочі»

За даними паралельного підрахунку виявлено підозрілі результати, які свідчать про масовість фальсифікацій в одому з районів Кривого рогу.

Зокрема, виявлено що в Інгулецькому районі міста кандидат у мери Юрій Вілкул, за аномально високої явки, набрав на 4060 голосів більше, ніж його опонент, що покриває його програш у всіх інших районах.

“У Кривому Розі прихильники “русского мира” і української корупції нахабно сфальсифікували результати виборів міського голови. Програючи в Дніпропетровську, регіонали кинули всі сили на Кривий Ріг. Кандидат від «Самопоміч» Юрій Мілобог переміг у шести районах міста. Інгулецький район Кривого Рогу продемонстрував аномально високу явку і спритність рук виборчкому. Підсумок – на 600 голосів “лідирує” Юрій Вілкул”, – заявив депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко.

Однак, «Самопоміч» має намір захищати результати свого кандидата, і закликає криворіжан прийти на мітинг у його підтримку.

“Фальсифікація не пройде. Самопоміч захищатиме свій результат і право людей на нормальне життя. Жителі Кривого Рога – ті кому не все одно: готуйтеся захистити свій вибір. Будемо боротися в комісіях, судах і на вулицях. Про місце і час збору повідомимо до ранку”, – заявив Семенченко.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини