У Кривому Розі масові фальсифікації результатів голосування, – «Самопоміч»

Результати виборів мера у Кривому Розі поставлені під сумнів, після виявлення масштабних фальсифікацій на користь кандидата від Опоблоку Юрія Вілкула.

За даними паралельного підрахунку штабу «Самопомочі» Юрій Милобог набрав більшість голосів у п’яти районах Кривого Рогу. Проте в районі, де розташований Інгульський гірничо-збагачувальний комбінат і живуть більшість його працівників, розподіл голосів відбувся не на користь Милобога, що різко вибивається із загальноміської тенденції. Окрім того в цьому районі ще в день була явка, характерна для інших районів міста – близько 30-35%, проте за останню годину явка підвищилася до 55-60%. Це дає можливість говорити про масову фальсифікацію та вкидання голосів на цих дільницях.

“Битва за Кривий Ріг триває. Готуємо подання до суду. На допомогу команді Юрія Милобога, якого громада Кривого Рогу вибрала своїм мером, виїхала серйозна група підтримки. О другій ночі спілкувався з Президентом і поінформував про явну фальсифікацію виборів на користь кандидата від Опоблоку.”, – заявив сьогодні лідер партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.

Основні порушення, зафіксовані на виборах спостерігачами від «Самопомочі» – масове вкидання бюлетенів та голосування груп осіб без необхідних документів – були передані до Тервиборчкому. Однак офіційний розгляд скарг призначено лише на 17 листопада. Тоді як “переможцем” виборів ТВК оголосила Вілкула вже сьогодні зранку з відривом у 752 голоси.

«Самопоміч» має докази про підтасування мінімум 4000 голосів, про що заявив представник виборчого штабу Юрія Милобога. Зараз готується адміністративний позов за матеріалами порушень виборчого процесу.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини