У Гостомелі кандидат незаконно використовує бренд «Об’єднання «Самопоміч» для агітації

У Гостомелі кандидат на посаду селищного голови Юлія Зоря незаконно використовує бренд «Об’єднання «Самопоміч» для агітації.

У селищі з’явились рекламні щити та агітаційна продукція, у якій фігурує людина, яка не має жодного відношення до «Самопомочі».

Самопоміч не висловлювала підтримки жодним кандидатам в Гостомелі, при цьому Юлія Зоря ніколи не була ані активістом, ані членом партії.

«На жаль, попри зміни, які відбулись у державі схеми і методи залишились ті самі, коли невідомі нам люди пробують паразитувати на нашому бренді» – заявила керівник Київського обласного осередку Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Сисоєнко.

Усі рекламні щити (білборди), які ви могли бачити від цього кандидата, де є символіка партії «Об’єднання «Самопоміч» – незаконні.

Київський обласний осередок Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» подав позов до Ірпінського міського суду Київської області на незаконні дії.

Закликаємо мешканців Гостомеля бути пильними і не дати можливості недоброчесним кандидатам стати вашими представниками у владі.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини