У Харкові можливий другий тур виборів мера, – Маркевич

Сьогодні, враховуючи дані соціології, і те, що інші демократичні сили висловили підтримку Тарасу Сітенко, другий тур виборів міського голови Харкова – цілком можливий.

Про це повідомив депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” Ярослав Маркевич.

“Попри те, що всі говорили про нереальність протистояння пану Кернесу, сьогодні ми маємо всі підстави казати про високу ймовірність другого туру”,- констатував нардеп.

Він зазначив, що багато ще залежатиме від явки, а також що викликом буде захист голосів харків’ян.

“У мене велике прохання до харківян – прийдіть і проголосуйте. Наше місто вперше за багато років має шанс на справжнє оновлення влади. Після всього, що пережило наше прифронтове місто за останні 2 роки – ми не маємо права дозволити цей шанс змарнувати”, – наголосив Маркевич.

Нагадаємо, демократичні політсили підтримали кандидатуру від «Самопомочі» Тараса Сітенка на посаду Харківського міського голови. Свою публічну підтримку йому як найбільш рейтинговому кандидату від проєвропейських політсил, висловили політичні партії ВО «Батьківщина» та «Громадянська позиція» та ряд громадських не політичних об’єднань.

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини