У харківському офісі «Самопомочі» працюватиме юридична клініка і кол-центр для демобілізованих

Бійці, які повертаються з території воєнних дій, мають відчувати, що держава про них піклується. Про це заявив депутат фракції Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха під час презентації проекту з підтримки демобілізованих військовослужбовців у Харкові.

«Для цього потрібно проконтролювати, щоб усі бійці отримали статус учасника АТО. Всім демобілізованим будуть надані телефони гарячої лінії. Наступне, що ми зробимо — це надамо юридичну допомогу», – зазначив депутат.
Крім того, планується створити банк даних підприємств, готових надати вакансії для демобілізованих військовослужбовців.

«Ми проведемо опитування серед демобілізованих та дізнаємось, де б вони хотіли працювати. Ми маємо ще одну ідею, аби ці люди провели низку занять з патріотизму, мужності. Таким чином, спілкуючись із людьми, їм буде легше себе реалізувати», – розповів Роман Семенуха.

Народний депутат Ярослав Маркевич натомість додав, що офіс «Самопомочі» відкритий для будь-яких суспільних проектів, навіть якщо представники громадської організації не є членами політичної сили.

«Ми готові надати місце і дах волонтерським структурам. У нас завжди можна збиратися, провести захід і ми з задоволенням підтримаємо всі хороші ідеї», – наголосив він.

У межах заходу відбулося відкриття громадської приймальні депутатів «Самопомочі», де постійно працюватиме безкоштовна юридична консультація і кол-центр з надання правової та психологічної допомоги демобілізованим військовослужбовцям.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини